Gazeta standard ne pdf

Versioni online i gazetes shekulli, pjese e grupit unipress sh. Te gjithe shkelesit e ketyre te drejtave do te ballafaqohen me ligjin. Gazeta panorama online, botim i panorama group, gazeta me e madhe ne shqiperi, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme ne cdo kohe, e perditshme e pavarur, gazeta panorama eshte gazete e perditshme ne gjuhen shqipe, botohet ne tirane, shqiperi. Ne menyre te shpejte dhe te verifikuar me disa burime ju do te gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, te shkruara nga gazetaret me te perzgjedhur. Gazeta standard online behu pjese e lajmit te fundit. Gazeta panorama online gazeta panorama versioni online. Gazeta shqiptare eshte gazeta e pavarur me e vjeter ne shqiperi. Cilat jane efektet nese do te kemi nje vale te dyte. Rilindja gazete perfaqesuese e shqiptareve ne ishjugosllavi historia. Lajmi i fundit nga aktualiteti, politika, sporti, showbizi, shendetesia etj. Gazeta standard eshte nje gazete e perditshme e pavarur. Gazeta express cak i sulmeve te njepasnjeshme kibernetike.

Gazete e perditshme shqiptare, republika e kosoves. Shume kontrolle jane kryer ne disa kryqezime, por pa dhene asnje shpjegim nese flitet per ndonje operacion specifik, apo ne kuader te ndonje plani masash. Standard eshte gazete e perditshme e pavarur ne gjuhen shqipe lidhje te jashtme. Rilindja gazete perfaqesuese e shqiptareve ne ishjugosllavi. Per here te pare ka dale me 12 shkurt 1945 ne prizren dhe eshte gazeta e pare ne gjuhen shqipe ne ish jugosllavi. Gazeta panorama versioni online ofron lajmin e fundit, aktualitet, kronike, opinione, argumente, speciale, sociale, video, suplemente, politike, showbiz, etc. Group insig, eurosig and uba bank donates 30,000 euros to the albanian government in the service of the medical staff of the medical staff in tirana and in the circles. Gazeta panorama online lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme. Botim i panorama group gazeta me e madhe ne shqiperi. The fate of my people is my fate, eurosiginsig and uba bank donate 50 000 euros in the fight against covid19 tirana, 20 march 2020. Gazeta dita e perditshme e analizes dhe e informacionit. Ky portal informativ eshte nje alternative e re qe rreket te krijoje nje hapesire sa me te lire per gazetarine e vertete.

Keshilli bashkiak i tiranes eshte thirrur ne shkelje te hapur nga erion veliaj per te miratuar vendimin per prishjen e godines aktuale te teatrit kombetar, ndersa 1 dite me pas policia e shtetit pritet ta rrethoje ate me perimeter sigurie per te mundesuar operacionin e shembjes. Klikoni ketu per te gjetur adresen e gazetave ne shqiperi. While online newspapers have increased access to newspapers by people with internet access, literacy is also a factor which prevents people shekullu cannot read from being able to benefit from. Per vite me radhe gazeta shekulli ka qene dhe mbetet nje media qe perqafon risine dhe progresin.

Qe prej oreve te pasdites, policia ka blinduar qytetin e fierit. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga kosova sot. Federal negarit gazeta of the federal democratic republic of ethiopia k8. Panorama, mapo, shqip, standard dhe gazeta shqiptare. Lajm i fundit e fundit politike aktualitet shqiperia ballkani balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh. E themeluar ne 1927, publikimi i saj u nderpre ne 1939, me pushtimin fashist te shqiperise. Te gjitha materialet ne te, perfshire fotografite, jane te mbrojtura me te kosova sot dhe per to kosova sot mban te drejtat e rezervuara. I udhehequr nga nje staf profesional, arrin te azhurohet me lajme ne cdo kohe nga rubrika e ekonomise, sporti, magazina, kultura, lifestyle, shendetesi, teknologji. Gazeta sjell nje game te gjere informacionesh nga te gjitha fushat me nje pasqyrim cilesor nga stafi i saj. Portali eshte portal i pavarur informativ dhe me i vizituar ne gjuhen shqipe. May 2020 3 permes nje video postimi ne rrjetet sociale, kryebashkiaku i tiranes, erion veliaj ka njoftuar z. Gazeta standard eshte nje gazete e perditshme me lajmet me te reja nga rajoni dhe bota. Gazeta shtypet ne shtypshkronjen shteterore ne prizren nga numri 1 deri ne 60te. The 9 m 2 97 sq ft mosaic is elliptical in shape and depicts a womans head on a black background, surrounded by flowers and other floral elements.

Kuvendi mblidhet per 12 ceshtje, perfshi masat kunder covid19 dhe buxhetin 2020 pdf e enjte, date 30 prill 20201 urdher nr. Kryetari i lzhk, dashamir shehi ka folur ne lidhje me gjobitjen e liderit te opozites, lulzim bashes, pasi zhvilloi nje takim ne ambient te mbyllur ne durres. Kosova ne mediat e tiranes gazeta rd, 22102016 124 muje bucpapaj ne fillim te viteve 1990 shumica e mediave te tiranes nuk perfillen ndryshimet, te cilat shume shpejt. Gazeta tirana times ka rritur tirazhin vitet e fundit dhe kjo tregon nje interesim te te huajve per shqiperine dhe te rejat qe ndodhin ne shqiperi. Redaksia e saj ndodhet ne rrugen e kavajes ne tirane. Join thousands of satisfied visitors who discovered gazeta 55, gazeta shqiptare and gazeta shekulli.

561 1325 203 1413 1059 1433 100 424 210 1032 147 1424 504 1073 1135 428 52 98 332 109 1270 1289 291 1452 359 1230 436 120